Praca w Trzebinia na stanowisku – Sprzątaczka praca wewnątrz obiektu dla osoby z orzeczeniem Trzebinia

Aktualnie poszukujemy osoby do utrzymania czystości części biurowych, socjalnych, sanitarnych i produkcyjnych (sprzątanie ręczne) Trzebini.

Od lat wspieramy zatrudnienie osób z niepełnosprawnością dlatego do kontaktu zapraszamy osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności. Mile widziany stopień umiarkowany lub znaczny.

Oferujemy:

umowę o pracę 1/2 etatu – pracę na zmiany od 15.00 do 19.00 lub na 3/4 etatu zmiany od 6.00 do 12.00

wolne weekendy

wsparcie doświadczonej kadry kierowniczej

przeszkolenie

niezbędne narzędzia pracy

możliwość dodatkowego ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach.

pracę w stabilnej firmie na dłuższy okres

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu pod numerem: 723 700 420 lub ewa.ganc-gobiecka@ezt.pl

Kandydatów przesyłających swoje CV prosimy o zamieszczenie odrębnych zgód w dokumentach:

Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.

Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na okres przyszłych rekrutacji nie dłużej jednak niż przez okres jednego roku.

Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.

Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych nie dłużej jednak niż przez okres pięciu lat.

Ogłoszenie o pracę pochodzi z: http://jobtime.pl/praca/102156/Sprzataczka-praca-wewnatrz-obiektu-dla-osoby-z-orzeczeniem-Trzebinia-.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Zarządzanie cookies
AKCEPTUJĘ