Oferta pracy w Oświęcim na stanowisko – Pracownik produkcji – obsługa maszyn (PTP/061/22)

STAFF Service Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia z wieloletnim doświadczeniem na rynku pracy. Rejestr Agencji Zatrudnienia numer 115   Dla naszego Klienta, stabilnej firmy produkcyjnej,  poszukujemy Kandydatów na stanowisko:   Pracownik produkcji – obsługa maszyn (PTP/061/22)   Miejsce pracy: okolice Bielska-Białej    
Do głównych obowiązków na tym stanowisku należy obsługa maszyn oraz inne czynności pomocnicze związane z procesem produkcji.

Wymagania stawiane kandydatom:

– Doświadczenie w pracy na produkcji przy obsłudze maszyn – mile widziane,

– Umiejętność pracy w zespole,

– Chęć do pracy zmianowej,

– Zdolności manualne,

– Gotowość do podjęcia pracy od zaraz.

 

Oferujemy:

– Umowę o pracę,

– Pełne przyuczenie,

– Dobre warunki pracy i korzystne wynagrodzenie

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie CV na nasz adres email: cv@staffservice.com.pl W temacie wiadomości prosimy o podanie numery referencyjnego: PTP/061/22. Informujemy, iż odpowiemy tylko na wybrane oferty. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.   W dokumentach aplikacyjnych prosimy o umieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji prowadzonych przez Staff Service Sp. z o.o. zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz.U. Nr 133, poz.926 z póź.zm.). Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez okres 1 roku od dnia złożenia aplikacji. Oświadczam jednocześnie iż jestem świadomy, że moje dane osobowe mogą zostać usunięte z bazy Staff Service Sp. z o.o. bez mojej zgody.” Administratorem Państwa danych osobowych jest Staff Service Sp. z o.o. Państwa dane osobowe są gromadzone wyłącznie na potrzeby bieżących i przyszłych rekrutacji. Zebrane dane osobowe mogą zostać udostępnione wyłącznie podmiotom określonym przez obowiązujące prawo w tym zakresie. Jednocześnie informujemy, iż każdy zarejestrowany w naszej w bazie danych Kandydat ma prawo do aktualizacji przesłanej aplikacji.      

Aplikuj na: http://jobtime.pl/praca/103492/Pracownik-produkcji—obsluga-maszyn-PTP06122.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Zarządzanie cookies
AKCEPTUJĘ