Hyland rozszerza swój zasięg w Polsce i przenosi się do siedziby o powierzchni 2500 metrów kwadratowych w Katowicach

KATOWICE, 24 sierpnia 2022 r. /PRNewswire/ — Hyland [c212.net], czołowy dostawca usług w zakresie zarządzania treścią z siedzibą w Westlake, Ohio, USA, który już po raz dwunasty z rzędu został uznany przez Gartnera za lidera [c212.net] w branży, rozszerza zasięg w Polsce, przenosząc się do nowej siedziby w Katowicach o powierzchni 2500 metrów kwadratowych.

Po dwóch latach od rozpoczęcia działalności w Polsce, firma Hyland zatrudnia ponad 130 pracowników i kontynuuje rozwój, a nowa siedziba pozwala na pracę z biura 250 osób.

Działalność Hyland w Polsce koncentruje się głównie na działaniach badawczo-rozwojowych z udziałem specjalistów technologii chmurowej. W skład zespołu wchodzą programiści, architekci, inżynierowie, a w ostatnim czasie dołączyli do niego przedstawiciele działu usług globalnych, IT, działu sukcesu klienta i innych zespołów.

Katowicki oddział zapewnia wsparcie zarówno dla pracowników pracujących z biura jak i zdalnych, a przestrzeń chętnie wykorzystywana jest, gdy zespoły preferują komunikację bezpośrednią. Budynek oferuje fantastyczne widoki na miasto, a wszystkie ściany zewnętrzne mają okna od podłogi do sufitu.

„Rozwój w Polsce jest kluczowym elementem naszej zdolności do zapewnienia organizacjom najbardziej elastycznej, nadającej się do rozbudowy i konfiguracji platformy do obsługi treści w chmurze na świecie – powiedział Jeremy Nass, Country Manager firmy Hyland w Polsce. – Odkryliśmy, że region charakteryzuje się bogactwem talentów technologicznych i chętnie będziemy nadal korzystać z tych talentów, aby osiągnąć nasze cele i jak najlepiej służyć naszym klientom”.

Rozwój Hyland w Polsce jest elementem szybkiego wzrostu firmy na całym świecie; obecnie Hyland zatrudnia ponad 4500 pracowników w 34 oddziałach w 28 krajach.

Hyland

Hyland jest czołowym dostawcą usług w zakresie zarządzania treścią, który umożliwia tysiącom organizacji dostarczanie lepszych wrażeń z obsługi dla swoich klientów. Strona internetowa firmy: Hyland.com.

Logo – http://mma.prnewswire.com/media/456686/Hyland_Software_Logo.jpg 

Źródło: Hyland

KONTAKT:
Joel Hammond
tel. +1 216.213-2126
e-mail: Joel.Hammond@Hyland.com 

Źródło informacji: PR Newswire

 


Źródło dystrybucji: pap-mediaroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Zarządzanie cookies
AKCEPTUJĘ